Ponad 30 lat na rynku obsługi i napraw samochodów to niezbędne doświadczenie, które teraz gwarantuje nam stabilną pozycję na rynku. Jesteśmy bardzo dobrze rozwiniętym samodzielnym serwisem samochodowym świadczącym szereg usług związanych z eksploatacją i utrzymaniem pojazdów, a także kompleksową ich naprawą.
  Linia zielona - Chrzanów - Bolęcin - Regulice - Alwernia - Brodła  
 

Zobacz również Linie zieloną - Brodła - Alwernia - Regulice - Bolęcin - Chrzanów

Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.

1. Chrzanów | Oświęcimska ZUS

15:03

2. Chrzanów | Trzebińska PKS

06:10 | 06:50 | 07:50 | 08:15 | 08:50 | 10:00 | 10:25 | 11:00 | 12:05 | 12:25 | 13:10 | 13:50 | 14:15 | 14:45 | 15:10 | 15:45 | 16:25 | 17:25

3. Bolęcin | _

06:18 | 06:58 | 07:58 | 08:23 | 08:58 | 10:08 | 10:33 | 11:08 | 12:13 | 12:33 | 13:18 | 13:58 | 14:23 | 14:53 | 15:18 | 15:53 | 16:33 | 17:33

4. Nieporaz | _

06:25 | 07:05 | 08:05 | 08:30 | 09:05 | 10:15 | 10:40 | 11:15 | 12:20 | 12:40 | 13:25 | 14:05 | 14:30 | 15:00 | 15:25 | 16:00 | 16:40 | 17:40

5. Regulice | _

06:31 | 07:11 | 08:11 | 08:36 | 09:11 | 10:21 | 10:46 | 11:21 | 12:26 | 12:46 | 13:31 | 14:11 | 14:36 | 15:06 | 15:31 | 16:06 | 16:46 | 17:46

6. Alwernia | _

06:39 | 07:19 | 08:19 | 08:44 | 09:19 | 10:29 | 10:54 | 11:29 | 12:34 | 12:54 | 13:39 | 14:19 | 14:39 | 15:14 | 15:39 | 16:14 | 16:54 | 17:54

7. Brodła | 0

06:45 | 07:25 | 08:25 | 08:50 | 09:25 | 10:35 | 11:00 | 11:35 | 12:40 | 13:00 | 13:45 | 14:25 | 14:50 | 15:20 | 15:45 | 16:20 | 17:00 | 18:00

Kursuje w soboty poza sobotą Wielkanocną.

1. Chrzanów | Oświęcimska ZUS

06:10 S | 08:00 | 09:30 | 11:10 | 12:45 | 14:10 S

S - Kursuje pod szpital

2. Chrzanów | Trzebińska PKS

06:10 S | 08:00 | 09:30 | 11:10 | 12:45 | 14:10 S

S - Kursuje pod szpital

3. Bolęcin | _

06:18 S | 08:08 | 09:38 | 11:18 | 12:53 | 14:18 S

S - Kursuje pod szpital

4. Nieporaz | _

06:25 S | 08:15 | 09:45 | 11:25 | 13:00 | 14:25 S

S - Kursuje pod szpital

5. Regulice | _

06:31 S | 08:21 | 09:51 | 11:31 | 13:06 | 14:31 S

S - Kursuje pod szpital

6. Alwernia | _

06:39 S | 08:29 | 09:59 | 11:39 | 13:14 | 14:39 S

S - Kursuje pod szpital

7. Brodła | _

06:45 S | 08:35 | 10:05 | 11:45 | 13:20 | 14:45 S

S - Kursuje pod szpital

Zobacz również Linie zieloną - Brodła - Alwernia - Regulice - Bolęcin - Chrzanów


 
  Galeria mBus  
   
Siedziba i dane firmy

         Matysik Serwis
         Nawojowa góra
         ul. Krakowska 7
         32-065 Krzeszowice
         NIP 676 168 68 82
Telefon & Fax & Email

        
+48 12 282 66 02
         +48 12 282 35 36
         +48 605 85 44 99
         +48 12 282 63 54 (fax)
         biuro@matysikserwis.pl
Godziny otwarcia

         
poniedziałek - piątek 8.00 - 18.00
         sobota 8.00 - 16.00
Copyright © 2011 Matysik Serwis. All rights reserved. Powered by TreDo.pl.