Ponad 30 lat na rynku obsługi i napraw samochodów to niezbędne doświadczenie, które teraz gwarantuje nam stabilną pozycję na rynku. Jesteśmy bardzo dobrze rozwiniętym samodzielnym serwisem samochodowym świadczącym szereg usług związanych z eksploatacją i utrzymaniem pojazdów, a także kompleksową ich naprawą.
  Linia zielona - Brodła - Alwernia - Regulice - Bolęcin - Chrzanów  
 

Zobacz również Linie zieloną - Chrzanów - Bolęcin - Regulice - Alwernia - Brodła

Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

1. Brodła | _

05:10 S/Z | 05:55 S/Z | 06:40 S/Z | 07:10 S/Z | 07:50 S/Z | 08:50 | 09:15 | 09:55 | 11:05 | 11:25 | 12:05 | 12:45 | 13:25 | 13:45 | 14:25 Z | 14:50 | 15:40 | 16:40

S - Kursuje pod szpital

Z - Przystanek końcowy ul. Oświęcimska ZUS

2. Alwernia | _

05:15 S/Z | 06:00 S/Z | 06:45 S/Z | 07:15 S/Z | 07:55 S/Z | 08:55 | 09:20 | 10:00 | 11:10 | 11:30 | 12:10 | 12:50 | 13:30 | 13:50 | 14:30 Z | 14:55 | 15:45 | 16:45

S - Kursuje pod szpital

Z - Przystanek końcowy ul. Oświęcimska ZUS

3. Regulice | _

05:23 S/Z | 06:08 S/Z | 06:53 S/Z | 07:23 S/Z | 08:03 S/Z | 09:03 | 09:28 | 10:08 | 11:18 | 11:38 | 12:18 | 12:58 | 13:38 | 13:58 | 14:38 Z | 15:03 | 15:53 | 16:53

S - Kursuje pod szpital

Z - Przystanek końcowy ul. Oświęcimska ZUS

4. Nieporaz | _

05:26 S/Z | 06:11 S/Z | 06:56 S/Z | 07:26 S/Z | 08:06 S/Z | 09:06 | 09:31 | 10:11 | 11:21 | 11:41 | 12:21 | 13:01 | 13:41 | 14:01 | 14:41 Z | 15:06 | 15:56 | 16:56

S - Kursuje pod szpital

Z - Przystanek końcowy ul. Oświęcimska ZUS

5. Bolęcin | _

05:34 S/Z | 06:19 S/Z | 07:04 S/Z | 07:34 S/Z | 08:14 S/Z | 09:14 | 09:39 | 10:19 | 11:29 | 11:49 | 12:29 | 13:09 | 13:49 | 14:09 | 14:49 Z | 15:14 | 16:04 | 17:04

S - Kursuje pod szpital

Z - Przystanek końcowy ul. Oświęcimska ZUS

6. Chrzanów | _

05:45 S/Z | 06:30 S/Z | 07:15 S/Z | 07:45 S/Z | 08:25 S/Z | 09:25 | 09:50 | 10:30 | 11:40 | 12:00 | 12:40 | 13:20 | 14:00 | 14:20 | 15:00 Z | 15:25 | 16:15 | 17:15

S - Kursuje pod szpital

Z - Przystanek końcowy ul. Oświęcimska ZUS

Kursuje w soboty poza sobotą Wielkanocną.

1. Brodła | _

05:10 S | 07:05 | 08:50 | 10:10 | 12:05 | 13:20 S

S - Kursuje pod szpital

2. Alwernia | _

05:15 S | 07:10 | 08:55 | 10:15 | 12:10 | 13:25 S

S - Kursuje pod szpital

3. Regulice | _

05:23 S | 07:18 | 09:03 | 10:23 | 12:18 | 13:33 S

S - Kursuje pod szpital

4. Nieporaz | _

05:26 S | 07:21 | 09:06 | 10:26 | 12:21 | 13:36 S

S - Kursuje pod szpital

5. Bolęcin | _

05:34 S | 07:29 | 09:14 | 10:34 | 12:29 | 13:44 S

S - Kursuje pod szpital

6. Chrzanów | _

05:45 S | 07:40 | 09:25 | 10:45 | 12:40 | 13:55 S

S - Kursuje pod szpital

Zobacz również Linie zieloną - Chrzanów - Bolęcin - Regulice - Alwernia - Brodła


 
  Galeria mBus  
   
Siedziba i dane firmy

         Matysik Serwis
         Nawojowa góra
         ul. Krakowska 7
         32-065 Krzeszowice
         NIP 676 168 68 82
Telefon & Fax & Email

        
+48 12 282 66 02
         +48 12 282 35 36
         +48 605 85 44 99
         +48 12 282 63 54 (fax)
         biuro@matysikserwis.pl
Godziny otwarcia

         
poniedziałek - piątek 8.00 - 18.00
         sobota 8.00 - 16.00
Copyright © 2011 Matysik Serwis. All rights reserved. Powered by TreDo.pl.