Ponad 30 lat na rynku obsługi i napraw samochodów to niezbędne do¶wiadczenie, które teraz gwarantuje nam stabiln± pozycję na rynku. Jeste¶my bardzo dobrze rozwiniętym samodzielnym serwisem samochodowym ¶wiadcz±cym szereg usług zwi±zanych z eksploatacj± i utrzymaniem pojazdów, a także kompleksow± ich napraw±.
  Linia czerwona - Kraków - Zabierzów - Siedlec - Krzeszowice  
 

Zobacz również Linie czerwon± - Krzeszowice - Siedlec - Zabierzów - Kraków

Kursuje od poniedziałku do pi±tku oprócz ¶wi±t.

1. Kraków | Hotel Forum

06:05 RZ | 06:50 RZ | 08:15 | 09:05 | 10:30 | 12:00 | 14:00 | 15:20 | 16:25 | 17:30 | 19:00

RZ - Kursuje przez Rz±skę

2. Kraków | Most Grunwaldzki

06:06 RZ | 06:51 RZ | 08:16 | 09:06 | 10:31 | 12:01 | 14:01 | 15:21 | 16:26 | 17:31 | 19:01

RZ - Kursuje przez Rz±skę

3. Kraków | Jubilat

06:08 RZ | 06:53 RZ | 08:18 | 09:08 | 10:33 | 12:03 | 14:03 | 15:23 | 16:28 | 17:33 | 19:03

RZ - Kursuje przez Rz±skę

4. Kraków | ul. Urzędnicza

06:14 RZ | 06:59 RZ | 08:24 | 09:14 | 10:39 | 12:09 | 14:09 | 15:29 | 16:34 | 17:39 | 19:09

RZ - Kursuje przez Rz±skę

5. Kraków | Biprostal

06:15 RZ | 07:00 RZ | 08:25 | 09:15 | 10:40 | 12:10 | 14:10 | 15:30 | 16:35 | 17:40 | 19:10

RZ - Kursuje przez Rz±skę

6. Krakow | Rondo Ofiar Katynia

06:18 RZ | 07:03 RZ | 08:28 | 09:18 | 10:43 | 12:13 | 14:13 | 15:33 | 16:38 | 17:43 | 19:13

RZ - Kursuje przez Rz±skę

7. Rz±ska | Jednostka Wojskowa

06:25 | 07:10

8. Rz±ska | _

06:26 | 07:11

9. Modlniczka | Leroy Merlin

08:34 | 09:24 | 10:49 | 12:19 | 14:19 | 15:39 | 16:44 | 17:49 | 19:19

10. Modlniczka | Mała

06:25 RZ | 07:10 RZ | 08:35 | 09:25 | 10:50 | 12:20 | 14:20 | 15:40 | 16:45 | 17:50 | 19:20

RZ - Kursuje przez Rz±skę

11. Zabierzów | Działki

06:26 RZ | 07:11 RZ | 08:36 | 09:26 | 10:51 | 12:21 | 14:21 | 15:41 | 16:46 | 17:51 | 19:21

RZ - Kursuje przez Rz±skę

12. Zabierzów | Sklep

06:27 RZ | 07:12 RZ | 08:37 | 09:27 | 10:52 | 12:22 | 14:22 | 15:42 | 16:47 | 17:52 | 19:22

RZ - Kursuje przez Rz±skę

13. Zabierzów | Piekarnia

06:28 RZ | 07:13 RZ | 08:38 | 09:28 | 10:53 | 12:23 | 14:23 | 15:43 | 16:48 | 17:53 | 19:23

RZ - Kursuje przez Rz±skę

14. Zabierzów | I

06:29 RZ | 07:14 RZ | 08:39 | 09:29 | 10:54 | 12:24 | 14:24 | 15:44 | 16:49 | 17:54 | 19:24

RZ - Kursuje przez Rz±skę

15. Zabierzów | Piaski

06:30 RZ | 07:15 RZ | 08:40 | 09:30 | 10:55 | 12:25 | 14:25 | 15:45 | 16:50 | 17:55 | 19:25

RZ - Kursuje przez Rz±skę

16. Zabierzów | O¶rodek Zdrowia

06:31 RZ | 07:16 RZ | 08:41 | 09:31 | 10:56 | 12:26 | 14:26 | 15:46 | 16:51 | 17:56 | 19:26

RZ - Kursuje przez Rz±skę

17. Kochanów | I

06:32 RZ | 07:17 RZ | 08:42 | 09:32 | 10:57 | 12:27 | 14:27 | 15:47 | 16:52 | 17:57 | 19:27

RZ - Kursuje przez Rz±skę

18. Kochanów | _

06:33 RZ | 07:18 RZ | 08:43 | 09:33 | 10:58 | 12:28 | 14:28 | 15:48 | 16:53 | 17:58 | 19:28

RZ - Kursuje przez Rz±skę

19. Kochanów | Droga Do Niegoszowic

06:34 RZ | 07:19 RZ | 08:44 | 09:34 | 10:59 | 12:29 | 14:29 | 15:49 | 16:54 | 17:59 | 19:29

RZ - Kursuje przez Rz±skę

20. Rudawa | PKP

06:38 RZ | 07:23 RZ | 08:48 | 09:38 | 11:03 | 12:33 | 14:33 | 15:53 | 16:58 | 18:03 | 19:33

RZ - Kursuje przez Rz±skę

21. Rudawa | Szkoła

06:39 RZ | 07:24 RZ | 08:49 | 09:39 | 11:04 | 12:34 | 14:34 | 15:54 | 16:59 | 18:04 | 19:34

RZ - Kursuje przez Rz±skę

22. Pisary | Mleczarnia

06:40 RZ | 07:25 RZ | 08:50 | 09:40 | 11:05 | 12:35 | 14:35 | 15:55 | 17:00 | 18:05 | 19:35

RZ - Kursuje przez Rz±skę

23. Pisary | Sklep

06:41 RZ | 07:26 RZ | 08:51 | 09:41 | 11:06 | 12:36 | 14:36 | 15:56 | 17:01 | 18:06 | 19:36

RZ - Kursuje przez Rz±skę

24. Pisary | Dwór

06:42 RZ | 07:27 RZ | 08:52 | 09:42 | 11:07 | 12:37 | 14:37 | 15:57 | 17:02 | 18:07 | 19:37

RZ - Kursuje przez Rz±skę

25. Pisary | Górka

06:43 RZ | 07:28 RZ | 08:53 | 09:43 | 11:08 | 12:38 | 14:38 | 15:58 | 17:03 | 18:08 | 19:38

RZ - Kursuje przez Rz±skę

26. Dubie | Skrzyżowanie

06:45 RZ | 07:30 RZ | 08:55 | 09:45 | 11:10 | 12:40 | 14:40 | 16:00 | 17:05 | 18:10 | 19:40

RZ - Kursuje przez Rz±skę

27. Siedlec | _

06:47 RZ | 07:32 RZ | 08:57 | 09:47 | 11:12 | 12:42 | 14:42 | 16:02 | 17:07 | 18:12 | 19:42

RZ - Kursuje przez Rz±skę

28. Krzeszowice | os. Żbik

06:48 RZ | 07:33 RZ | 08:58 | 09:48 | 11:13 | 12:43 | 14:43 | 16:03 | 17:08 | 18:13 | 19:43

RZ - Kursuje przez Rz±skę

29. Krzeszowice | ul. Legionów Polskich

06:50 RZ | 07:35 RZ | 09:00 | 09:50 | 11:15 | 12:45 | 14:45 | 16:05 | 17:10 | 18:15 | 19:45

RZ - Kursuje przez Rz±skę

30. Krzeszowice | Dworzec Komunikacyjny

06:52 RZ | 07:37 RZ | 09:02 | 09:52 | 11:17 | 12:47 | 14:47 | 16:07 | 17:12 | 18:17 | 19:47

RZ - Kursuje przez Rz±skę

Zobacz również Linie czerwon± - Krzeszowice - Siedlec - Zabierzów - Kraków


 
  Galeria mBus  
   
Siedziba i dane firmy

         Matysik Serwis
         Nawojowa góra
         ul. Krakowska 7
         32-065 Krzeszowice
         NIP 676 168 68 82
Telefon & Fax & Email

        
+48 12 282 66 02
         +48 12 282 35 36
         +48 605 85 44 99
         +48 12 282 63 54 (fax)
         biuro@matysikserwis.pl
Godziny otwarcia

         
poniedziałek - pi±tek 8.00 - 18.00
         sobota 8.00 - 16.00
Copyright © 2011 Matysik Serwis. All rights reserved. Powered by TreDo.pl.