Ponad 30 lat na rynku obsługi i napraw samochodów to niezbędne do¶wiadczenie, które teraz gwarantuje nam stabiln± pozycję na rynku. Jeste¶my bardzo dobrze rozwiniętym samodzielnym serwisem samochodowym ¶wiadcz±cym szereg usług zwi±zanych z eksploatacj± i utrzymaniem pojazdów, a także kompleksow± ich napraw±.
  Linia czerwona - Krzeszowice - Siedlec - Zabierzów - Kraków  
 

Zobacz również Linie czerwon± - Kraków - Zabierzów - Siedlec - Krzeszowice

Kursuje od poniedziałku do pi±tku oprócz ¶wi±t.

1. Krzeszowice | Dworzec Komunikacyjny

05:05 | 05:45 | 07:00 | 07:45 | 09:25 | 10:40 | 12:20 | 13:45 | 15:00 RZ | 16:30 | 17:40 | 18:40 R

RZ - Kursuje przez Rz±skę

R - Kurs do Rudawy

2. Krzeszowice | ul. 3 Maja

05:06 | 05:46 | 07:01 | 07:46 | 09:26 | 10:41 | 12:21 | 13:46 | 15:01 RZ | 16:31 | 17:41 | 18:40 R

RZ - Kursuje przez Rz±skę

R - Kurs do Rudawy

3. Krzeszowice | Witaminka

05:07 | 05:47 | 07:02 | 07:47 | 09:27 | 10:42 | 12:22 | 13:47 | 15:02 RZ | 16:32 | 17:42 | 18:40 R

RZ - Kursuje przez Rz±skę

R - Kurs do Rudawy

4. Krzeszowice | os. Żbik

05:09 | 05:49 | 07:04 | 07:49 | 09:29 | 10:44 | 12:24 | 13:49 | 15:04 RZ | 16:34 | 17:44 | 18:40 R

RZ - Kursuje przez Rz±skę

R - Kurs do Rudawy

5. Siedlec | _

05:11 | 05:51 | 07:06 | 07:51 | 09:31 | 10:46 | 12:26 | 13:51 | 15:06 RZ | 16:36 | 17:46 | 18:40 R

RZ - Kursuje przez Rz±skę

R - Kurs do Rudawy

6. Dubie | Skrzyżowanie

05:13 | 05:53 | 07:08 | 07:53 | 09:33 | 10:48 | 12:28 | 13:53 | 15:08 RZ | 16:38 | 17:48 | 18:40 R

RZ - Kursuje przez Rz±skę

R - Kurs do Rudawy

7. Pisary | Górka

05:14 | 05:54 | 07:09 | 07:54 | 09:34 | 10:49 | 12:29 | 13:54 | 15:09 RZ | 16:39 | 17:49 | 18:40 R

RZ - Kursuje przez Rz±skę

R - Kurs do Rudawy

8. Pisary | Dwór

05:15 | 05:55 | 07:10 | 07:55 | 09:35 | 10:50 | 12:30 | 13:55 | 15:10 RZ | 16:40 | 17:50 | 18:40 R

RZ - Kursuje przez Rz±skę

R - Kurs do Rudawy

9. Pisary | Sklep

05:16 | 05:56 | 07:11 | 07:56 | 09:36 | 10:51 | 12:31 | 13:56 | 15:11 RZ | 16:41 | 17:51 | 18:40 R

RZ - Kursuje przez Rz±skę

R - Kurs do Rudawy

10. Pisary | Mleczarnia

05:17 | 05:57 | 07:12 | 07:57 | 09:37 | 10:52 | 12:32 | 13:57 | 15:12 RZ | 16:42 | 17:52 | 18:40 R

RZ - Kursuje przez Rz±skę

R - Kurs do Rudawy

11. Rudawa | Szkoła

05:18 | 05:58 | 07:13 | 07:58 | 09:38 | 10:53 | 12:33 | 13:58 | 15:13 RZ | 16:43 | 17:53 | 18:40 R

RZ - Kursuje przez Rz±skę

R - Kurs do Rudawy

12. Rudawa | PKP

05:19 | 05:59 | 07:14 | 07:59 | 09:39 | 10:54 | 12:34 | 13:59 | 15:14 RZ | 16:44 | 17:54 | 18:40 R

RZ - Kursuje przez Rz±skę

R - Kurs do Rudawy

13. Rudawa | _

05:21 | 06:01 | 07:16 | 08:01 | 09:41 | 10:56 | 12:36 | 14:01 | 15:16 RZ | 16:46 | 17:56

RZ - Kursuje przez Rz±skę

14. Kochanów | _

05:24 | 06:04 | 07:19 | 08:04 | 09:44 | 10:59 | 12:39 | 14:04 | 15:19 RZ | 16:49 | 17:59

RZ - Kursuje przez Rz±skę

15. Kochanów | I

05:26 | 06:06 | 07:21 | 08:06 | 09:46 | 11:01 | 12:41 | 14:06 | 15:21 RZ | 16:51 | 18:01

RZ - Kursuje przez Rz±skę

16. Zabierzów | O¶rodek Zdrowia

05:27 | 06:07 | 07:22 | 08:07 | 09:47 | 11:02 | 12:42 | 14:07 | 15:22 RZ | 16:52 | 18:02

RZ - Kursuje przez Rz±skę

17. Zabierzów | Piaski

05:28 | 06:08 | 07:23 | 08:08 | 09:48 | 11:03 | 12:43 | 14:08 | 15:23 RZ | 16:53 | 18:03

RZ - Kursuje przez Rz±skę

18. Zabierzów | I

05:29 | 06:09 | 07:24 | 08:09 | 09:49 | 11:04 | 12:44 | 14:09 | 15:24 RZ | 16:54 | 18:04

RZ - Kursuje przez Rz±skę

19. Zabierzów | Piekarnia

05:31 | 06:11 | 07:26 | 08:11 | 09:51 | 11:06 | 12:46 | 14:11 | 15:26 RZ | 16:56 | 18:06

RZ - Kursuje przez Rz±skę

20. Zabierzów | Działki

05:33 | 06:13 | 07:28 | 08:13 | 09:53 | 11:08 | 12:48 | 14:13 | 15:28 RZ | 16:58 | 18:08

RZ - Kursuje przez Rz±skę

21. Modlniczka | Mała

05:34 | 06:14 | 07:29 | 08:14 | 09:54 | 11:09 | 12:49 | 14:14 | 16:59 | 18:09

22. Modlniczka | Leroy Merlin

05:35 | 06:15 | 07:30 | 08:15 | 09:55 | 11:10 | 12:50 | 14:15 | 17:00 | 18:10

23. Rz±ska | _

15:30

24. Rz±ska | Jednostka Wojskowa

15:31

25. Kraków | Rondo Ofiar Katynia

05:41 | 06:21 | 07:36 | 08:21 | 10:01 | 11:16 | 12:56 | 14:21 | 15:36 RZ | 17:06 | 18:16

RZ - Kursuje przez Rz±skę

26. Kraków | Bronowice Wiadukt

05:42 | 06:22 | 07:37 | 08:22 | 10:02 | 11:17 | 12:57 | 14:22 | 15:37 RZ | 17:07 | 18:17

RZ - Kursuje przez Rz±skę

27. Kraków | Biprostal

05:45 | 06:25 | 07:40 | 08:25 | 10:05 | 11:20 | 13:00 | 14:25 | 15:40 RZ | 17:10 | 18:20

RZ - Kursuje przez Rz±skę

28. Kraków | Jubilat

05:52 | 06:32 | 07:47 | 08:32 | 10:12 | 11:27 | 13:07 | 14:32 | 15:47 RZ | 17:17 | 18:27

RZ - Kursuje przez Rz±skę

29. Kraków | Most Grunwaldzki

05:54 | 06:34 | 07:49 | 08:34 | 10:14 | 11:29 | 13:09 | 14:34 | 15:49 RZ | 17:19 | 18:29

RZ - Kursuje przez Rz±skę

30. Kraków | Hotel Forum

05:55 | 06:35 | 07:50 | 08:35 | 10:15 | 11:30 | 13:10 | 14:35 | 15:50 RZ | 17:20 | 18:30

RZ - Kursuje przez Rz±skę

Zobacz również Linie czerwon± - Kraków - Zabierzów - Siedlec - Krzeszowice


 
  Galeria mBus  
   
Siedziba i dane firmy

         Matysik Serwis
         Nawojowa góra
         ul. Krakowska 7
         32-065 Krzeszowice
         NIP 676 168 68 82
Telefon & Fax & Email

        
+48 12 282 66 02
         +48 12 282 35 36
         +48 605 85 44 99
         +48 12 282 63 54 (fax)
         biuro@matysikserwis.pl
Godziny otwarcia

         
poniedziałek - pi±tek 8.00 - 18.00
         sobota 8.00 - 16.00
Copyright © 2011 Matysik Serwis. All rights reserved. Powered by TreDo.pl.